Hulajnoga Freerider – radość i ułatwienie na spacerach

Wiosna już zawitała do nas i coraz chętniej korzystamy z uroków przebywania na dworze. Przecież nie ma nic przyjemniejszego niż spacer w promieniach słońca i przyglądanie się rozkwitającej przyrodzie. Takie wyjście jeszcze bardziej uprzyjemni nam hulajnoga. Wprawdzie nie dla nas, ale dla trochę starszego dziecka, której już chętnie samodzielnie spaceruje, jednak nie zawsze ma na to dość siły :-)

MB-freerider2016-baner
Freerider – dostawka i hulajnoga

Freerider to wyjątkowa hulajnoga, która możne być używana również jako dostawka do wózka – bardzo pomocna, gdy wybieramy się na spacer z dwójką maluchów. Dzięki specjalnemu łącznikowi, który jest w komplecie można ją podłączyć z tyłu wózka. Pasuje on do wielu modeli wózków, nie tylko firmy Mountain Buggy. Raz zamontowany łącznik pozwala na szybkie i łatwe wpięcie lub odłączenie Freeridera za pomocą przycisku.

 

Po odłączeniu od wózka staje się ona samodzielną hulajnogą. Posiada wyściełane uchwyty, antypoślizgową powierzchnię oraz przydatny w czasie samodzielnej jazdy hamulec tylnego koła. Za wózkiem może podążać z maksymalnym obciążeniem do 20 kg, jednak po odłączeniu może być obciążona aż do 50 kg!! W połączeniu z kierownicą o regulowanej wysokości od 68 do 90 cm daje możliwość długiego używania przez dziecko.

MB-freerider2016-wysokosc
Regulowana wysokość kierownicy

Dla ułatwienia, producent przewidział sprytny sposób przewożenia nieużywanej hulajnogi – wystarczy tył połączonej z wózkiem hulajnogi podnieść do góry i podczepić przy rączce wózka.

MB-freerider2016-zlozony
Przewożenie nieużywanej hulajnogi

Dodatkowego uroku dodają oświetlone koła! Mały magnetyczny generator aktywuje 3 światełka w każdym kole, co pozwala na rozmycie niebieskiego, zielonego i czerwonego, kiedy hulajnoga jest w ruchu! Spróbujcie! Dzieci pokochają to!

Więcej szczegółów: https://everbaby.pl/katalog/hulajnoga-freerider/