Jak przewozić wózek – torba podróżna do wózka

Kiedy powiększy się rodzina oprócz wielkiej radości pojawia się też trochę problemów natury praktycznej. Jak podróżować z tak małym dzieckiem, jak przewozić wózek? Niektórzy z tego powodu ograniczają lub zupełnie rezygnują z wyjazdów. Niepotrzebnie!

Wychodząc naprzeciwko potrzebom rodziców firmy phil&teds i Mountain Buggy wyprodukowały torbę od przewożenia wózka!

mb-torbapodrozna-czarna

Torba podróżna do przewożenia wózka ułatwi podróże szczególnie samolotem, pociągiem czy autokarem.

Ze względu na możliwość regulacji może pomieścić wózki różnych rozmiarów i różnych producentów. Zmieści się do niej nawet wózek podwójny Duet Mountain Buggy! Maksymalne wymiary torby (już pełnej to 106 x 64 x 34 cm). Ze względu na duży zakres regulacji nadaje się również do przewożenia fotelika samochodowego!!

W zależności od wielkości i rodzaju wózka, czasami trzeba zdemontować koła i siedzenie, które też pakujemy do torby. Pozostałe wolne przestrzenie można wykorzystać pakując inne akcesoria i rzeczy, których zawsze potrzeba dużo w czasie podróży z dzieckiem. Torba jest dobrze zabezpieczona przed przypadkowym otwarciem za pomocą mocnych pasków i rzepów. Zewnętrzny materiał to wytrzymały poliester.

Torba podróżna do wózka wyposażona jest uchwyt i kółka umożliwiające ciągnięcie jej po podłożu.

Jest lekka, bo tylko 2 kg i wygodna do przechowywania (wymiary rozłożonej na płasko to: 100 x 58 cm), można ją zwinąć w praktyczny rulon. Posiada też pasek na ramię do wygodnego przenoszenia złożonej torby.

Torba / pokrowiec do wózka firmy phil&teds i Mountain Buggy jest dużym ułatwieniem dla osób podróżujących z małymi dziećmi.