Idealny śpiworek do wózka

Nastały chłodne dni warto więc przed wyjściem na dwór odpowiednio zabezpieczyć swoje maleństwo. Idealnie do tego nadaje się właśnie śpiworek do wózka.

 

W naszej ofercie mamy ciepły śpiworek phil&teds – nylonowy z zewnątrz z miękką, polarową wyściółką od środka. Jest odpowiedni zarówno do głównego jak i do dodatkowego siedzenia w wózku. Kompatybilny z wózkami phil&teds (można przełożyć pasy), zapinany na zamek z możliwością całkowitego odpięcia przodu. Dostępny w 3 kolorach: czarnym, czarny z szarym paskiem i czerwony z szarym paskiem. Wymiary: szerokość 43cm / wysokość 4cm / długość 97cm. pt-spiworek-czarny

Również warty polecenia jest śpiworek Mountain Buggy. Ciepły, odpinany z boku (po odpięciu górnej części może służyć jako wkładka) lub z przodu. Rozpinany dół zapewnia wentylację. W środku wyściełany miłym w dotyku i ciepłym polarem. Kompatybilny z pasami w wózku. Dostępny w kolorze: czarnym, czerwonym i szarym. Wymiary: długość 93 cm , szerokość 46 cm.mb-spiworek-czerwony

W śpiworkach firmy Joolz jest jeszcze większy wybór. Firma oferuje oprócz standardowego dodatkowo jeszcze śpiworek zimowy i śpiworek do gondoli!

Śpiworek standardowy jest dostosowany kolorystycznie do modelu i kolekcji wózka. Ciepły i przytulny, w środku ma bardzo miły polar. W dolnej części jest zamek, którego rozpięcie daje dodatkową przestrzeń dla nóżek, zaś dodatkowo, na zewnątrz z tyłu śpiworka jest specjalne wzmocnienie pasami – by bezpiecznie przenosić dziecko w śpiworku. Oczywiście jest też kompatybilny z pasami w wózku. Wymiary: długość 90 cm, szerokość 45 cm.

joolz-gris-spiworek

Zimowy śpiworek Joolz pasuje zarówno do spacerówki Day i Geo. Zewnętrzna tkanina jest odporna na śnieg oraz wodę. Śpiworek jest wyściełany 100% prawdziwą weną dzięki czemu jest ciepły, oddychający i miękki dla skóry. Pozwala utrzymać normalną temperaturę ciała dziecka, bez przegrzewania go. Może być przekształcony w przytulną wykładkę na siedzenie. Dostępne w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i granatowym.

joolz-spiworek_zimowy-granatowy

Bardzo przydatny jest też śpiworek do gondoli – idealny dla dzieci od urodzenia do 6 m-ca życia. Można go użyć w gondoli jak i w foteliku samochodowym. Pasy bezpieczeństwa fotelika samochodowego biegną na zewnątrz co jest zarówno bezpieczne, jak i ułatwia przenoszenie dziecka z fotelika do gondoli i odwrotnie. Posiada unikalny wzór plastra miodu na zewnątrz i delikatny, gładki materiał z drugiej strony. Wykonany jest z miękkiej w dotyku i przyjemnej dla skóry dziecka bawełny organicznej posiadającej certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS).

Dostępny w pięciu kolorach: granatowy, kremowym, różowym, niebieskim i szaro-zielonym, które idealnie komponują się z kolorystyką tapicerek Joolz Day oraz Joolz Geo. Wymiary: długość 80 cm, szerokość 35 cm.

Joolz-spiworek_do_gondoli-niebieski-w_gondoli Joolz-spiworek_do_gondoli-wszystkie_kolory

Jak widać wybór jest bardzo szeroki i bez problemu można zapewnić maleństwu ciepło i ochronę na jesienno-zimowe spacery :-)